Отправили сразу, поинтересовались в подтверждения заказа, уточнили размер и цвет. Мне проще я стараюсь заказывать вещи уже проверенной фирмы и с размером я не ошибся. Спасибо все отлично.
Вікторія М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Зоя К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла футболку, товар не підійшов. Зв'язалася з продавцем на 13-й день, продавець відмовляється від повернення коштів, аргументируя що треба було звертатися раніше. На 14-й день відправила товар назад через послугу «Легке повернення» від Нової пошти (товар не використовувався, всі бірки та пакування збережені). Продавець безпідставно відмовляється забирати посилку з пошти. Гроші не повернули, питання ще не вирішено. Подана скарга . Не рекомендую магазин через порушення прав споживача.
Дяк О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дар'я Щ.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Лариса Г.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидкість супер, але колір не той
Тетяна Г.
Відмінно
Сергій А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Руслан Л.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Після замовлення, написав в чат, відповіді не було. На сайті магазин виставив статус як неактивний, і не працює, після чого замовлення було мною скасовано. Через деякий час зайшовши на сайт побачив що магазин знову активний, на запитання в чаті чому так і чи можна аерезамовити, був просто ,,відфудболений,, Не раджу замовляти тут....
Коментар продавця
Покупець дивний. Замовляє, через годину сам скасовує, ще й встигає хамити в процесі.
Олена Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляю вдруге. Дякую за якісний товар за таку ціну.
Отправили сразу, поинтересовались в подтверждения заказа, уточнили размер и цвет. Мне проще я стараюсь заказывать вещи уже проверенной фирмы и с размером я не ошибся. Спасибо все отлично.
Замовляла футболку, товар не підійшов. Зв'язалася з продавцем на 13-й день, продавець відмовляється від повернення коштів, аргументируя що треба було звертатися раніше. На 14-й день відправила товар назад через послугу «Легке повернення» від Нової пошти (товар не використовувався, всі бірки та пакування збережені). Продавець безпідставно відмовляється забирати посилку з пошти. Гроші не повернули, питання ще не вирішено. Подана скарга . Не рекомендую магазин через порушення прав споживача.
Швидкість супер, але колір не той
Після замовлення, написав в чат, відповіді не було. На сайті магазин виставив статус як неактивний, і не працює, після чого замовлення було мною скасовано. Через деякий час зайшовши на сайт побачив що магазин знову активний, на запитання в чаті чому так і чи можна аерезамовити, був просто ,,відфудболений,, Не раджу замовляти тут....
Покупець дивний. Замовляє, через годину сам скасовує, ще й встигає хамити в процесі.
Замовляю вдруге. Дякую за якісний товар за таку ціну.