Футболки дійсно,не погані.Але оверсайзом я би їх не назвав.Взяв на розмір більший,щоб не впритик,мій розмір .Але вийшло дуже не погано,трішки вільні,не сковують рухи.Відправка швидко,так що все супер))
Александр К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Утром отправили, в обед забрал
Юрій Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Володимир L.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Андрей Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергій Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Хороші футболки беру такі вже не вперше , чудова якість, гарна ціна , надіслали швидко. Загалом рекомендую.
Качество хорошее
Футболки дійсно,не погані.Але оверсайзом я би їх не назвав.Взяв на розмір більший,щоб не впритик,мій розмір .Але вийшло дуже не погано,трішки вільні,не сковують рухи.Відправка швидко,так що все супер))
Утром отправили, в обед забрал
Хороші футболки беру такі вже не вперше , чудова якість, гарна ціна , надіслали швидко. Загалом рекомендую.